Aktualności

08-09.04.2017 r.

Listy startowe zawodów 08-09.04.2017r LM i AMWiM

więcej »

08-09.04.2017 r.

Propozycje zawodów w dniach 08-09.04.2017r LM i AMWiM

więcej »

20.03.2016 r.

Wspomóż stajnię 1% podatku albo ...

więcej »

13.04.2016 r.

Pełne Wyniki Zawodów 09-10.04.2016

więcej »

09-10.04.2016 r.

WSTĘPNE listy startowe i godziny 09-10.04.2016r LM (skoki) ZR-A (ujeżdżenie) i AMWiM (skoki i ujeżdżenie)

więcej »

09-10.04.2016 r.

WSTĘPNE !!! Propozycje zawodów w dniach 09-10.04.2016r LM i AMWiM

więcej »

 

Partnerzy

Fundacja Studencka "Młodzi Młodym"

więcej »

Nasi Sportowcy

Nasz klub, oprócz prowadzenia działalności typowo rekreacyjnej, stara się wspierać sportowe ambicje swoich członków. W barwach TKKF Podkowa startuje i startowało wielu zawodników, zarówno na koniach prywatnych jak i klubowych; na zawodach regionalnych w skokach, ujeżdżeniu, WKKW, jak również w powożeniu, a także na zawodach kawaleryjskich.

Nasi sportowcy w sezonie 2010 »

Najbardziej utalentowani sportowcy, jeżdżący jeszcze do niedawna w naszych barwach, to Farid Ataulenow (ujeżdżenie, skoki) Bartosz Szewczyk (skoki) oraz Ania Dzierzbicka (ujeżdżenie, skoki).

W barwach TKKF Podkowa w roku 2008 startowali m.in.: Paulina Szymczak, Łukasz Kamiński, Nina Liaszenko, Dorota Stokowska, Jan Dzierzbicki, Marianna Gurowska (wszyscy w zawodach regionalnych).

Łukasz Kamiński debiutował w zawodach regionalnych na konikach klubowych (Tatarce i Nurku); na Nurku zdał również brązową odznakę, a później startował z sukcesami na prywatnym koniu Dolce Vitae.Marianna Gurowska jest właścicielką Dolce Vitae. Kiedyś startowała często, głównie w klasie L w skokach; teraz startuje już okazjonalnie.
Dorota Stokowska, oprócz prowadzenia jazd innym, chce sama jeździć jak najwięcej. W barwach naszego klubu startuje od 2002 roku. Jej pierwszym „sportowym” koniem był prywatny Waldrom, na którym przez kilka sezonów startowała w skokach, najpierw w klasie LL, a potem L (głównie w konkursach na styl). Teraz jeździ na, również prywatnej, Baskonii – na razie są na etapie klasy LL w skokach oraz L w ujeżdżeniu. Oprócz startów na dużych koniach, Dorota brała udział w zawodach klubowych i regionalnych na konikach z naszej stajni (Pigułka, Nurek, a ostatnio-Filozofia).W latach 2000-2006 w naszych barwach na zawodach regionalnych w skokach, pod okiem Janki Kurek, startowały także: Dorota Petryk, Marta Petryk i Ola Malec, na koniach klubowych, głównie na Ananasie, zdobywając wysokie miejsca.

W sezonie 2009 w naszych barwach startowali m.in.:
Paulina Szymczak
, Dorota Stokowska, Diana Zalewska, Michał Stokowski, Zuzanna Głodowska,
Aleksandra Zaborowska
, a także Justyna Cebrat,
Zuzanna Stefaniuk
, Katarzyna Booth, Marta Frankowska
i Dorota Bień.Paulina Szymczak startowała w sezonach 2008/2009 na Kaprysie - klubowym kucu o dużych możliwościach, ale kapryśnym charakterze. W 2009 roku brali udział w rozgrywkach Ligii Mazowsza, gdzie zdobyli II miejsce (więcej). W sezonie 2010 będzie startować na innym koniu, Filozofii, również w rozgrywkach Ligii. Liczymy na podobne rezultaty, jak w tym sezonie!
więcej »Justyna Cebrat od paru lat startowała na zawodach regionalnych w skokach na kucu - Kawce, głównie w klasie LL. Sezon otwarty 2009 był jej ostatnim sezonem "kucowym" (zamknięty zresztą bardzo dobrym przejazdem i 4 miejscem na zawodach 20.06 w Aldragho Piaseczno) - teraz przesiadła się na dużego konia i liczymy, ze w sezonie 2010 zobaczymy ją znowu na parkurach.Diana Zalewska, Michał Stokowski, Zuzanna Głodowska, Aleksandra Zaborowska, Zuzanna Stefaniuk i Katarzyna Booth na naszych koniach (Nurku i Kaprysie) zdobyli brązową odznakę i zaczęli starty na zawodach regionalnych.Diana Zalewska odnosiła sukcesy startując głównie w ujeżdżeniu na Pigułce i Nurku. Już w trakcie zdawania brązowej odznaki otrzymała za ujeżdżenie ponad 7 pkt! Najbardziej udane były dla niej zawody 19.09 w Kuclandii, gdzie zajęła I miejsce w konkursie L-2 z wynikiem 63,5%.Michał Stokowski zaczął jeździć na zawody w konkursach Ligii Mazowsza – z zawodów na zawody robiąc coraz większe postępy. Liczymy, że w sezonie 2010 zacznie zdobywać punkty rankingowe. Brał udział również w MMM (konkurs kombinowany) w Kuclandii, gdzie jego największym sukcesem był wynik 62,6% w ujeżdżeniu w klasie L-1.Zuzanna Głodowska również brała udział w MMM w ujeżdżeniu, gdzie w ogólnej klasyfikacji zajęła 6 miejsce.

Aleksandra Zaborowska zaczęła starty od ujeżdżenia na Nurku, debiutując w LKS Wolta z bardzo dobrym wynikiem 61% w konkursie L-2. Teraz przesiadła się na prywatnego konia -Kawkę, na której zaczyna jeździć skoki.

Liczymy, że w sezonie 2009 jeszcze nasi zawodnicy wystartują na zawodach halowych, a w sezonie 2010 znowu nawiążą rywalizację w ramach Ligii Mazowsza z równie udanymi rezultatami, jak w 2009 roku.W 2009 roku w powożeniu na zawodach towarzyskich startował Witek Putkiewicz. Od wielu zajmuje się on powożeniem, jednak brak czasu powoduje, że startuje okazjonalnie. W tym roku wypróbował swoja nowa parę „sportową” - Nygusa i Koktajla. Liczymy, że jeszcze zobaczymy ich nieraz w przyszłym sezonie w tej konkurencji.Informacje o naszych zawodnikach będą na bieżąco aktualizowane. Jeżeli są osoby, które startowały lub startują w naszych barwach i zostały pominięte w tym zestawieniu, proszone są o kontakt mailowy.
Dorota Stokowska: dstok@wp.pl »